Witamy na nowej stronie www, którą stworzyliśmy, aby jeszcze skuteczniej i wygodniej świadczyć nasze usługi. Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu i pomoże poczuć moc nowoczesnych technologii.

W XTG rozwój firmy i zespołu to satysfakcjonująca codzienność. Nadszedł więc czas na zaktualizowanie i przy okazji odświeżenie naszego wizerunku w sieci. W tym celu wzięliśmy na warsztat naszą stronę internetową i oto przedstawiamy jej nową odsłonę.
– Strona internetowa jest naszą szczególną wizytówką. Dla wielu klientów jest pierwszym miejscem, w którym stykają się z naszą firmą i ofertą. Dlatego tak mocno postawiliśmy na czytelność i przejrzystość, nie rezygnując oczywiście z estetyki – wyjaśnia Anna Mędrek, Dyrektor ds. zakupów i rozwoju biznesu w XTG, która od początku koordynowała projekt.
Do dyspozycji odwiedzających przekazujemy więc nowoczesne narzędzie, w pełni responsywne również na urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania naszych gości, jeszcze bardziej zachęcając do współpracy z XTG.

Dodaj komentarz